GNOMICON – MIEJSCE

„Orle Gniazdo” Szczyrk: Hotel i ośrodek konferencyjny położony w górach. Samo wejście na teren hotelu nie jest płatne. Nie ma także obowiązku wykupienia miejsca w hotelu. Można przyjechać na turniej i organizować sobie nocleg na własną rękę w okolicy. To samo dotyczy wyżywienia.  Parking na terenie hotelu jest monitorowany i dla uczestników Gnomiconu – darmowy.

http://www.orle-gniazdo.pl/

Sale dla graczy:

Lokacja oferuje przestronne sale przystosowane do organizacji większych wydarzeń.  Sale są wyposażone w odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie, wygodne krzesła oraz WiFi.

Pokoje:

Osobom ceniącym sobie wygodę polecamy ofertę hotelu ze specjalnie przygotowanymi cenami. Pokoje dla gości są dostępne w dwóch standardach, różniących się wygodą/wyglądem. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych na dany pokój, decyduje kolejność zgłoszeń. Hotel posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych. O szczegóły prosimy pytać mailowo.

  • Pokoje standard: Wersja ekonomiczna, czyli prosty pokój z balkonem. Zwyczajne wnętrze „do przespania się” z łóżkami, stolikiem, telewizorem, telefonem oraz szafkami/półkami. Łazienka w pokoju – toaleta, umywalka, prysznic, ręczniki, środki higieniczne
  • Pokoje premium:  Ładny pokój, idealny dla gości pragnących zabrać ze sobą rodzinę. Wyposażenie i umeblowanie jest identyczne jak w przypadku pokoju standardowego, przy czym jakość powyższych jest dużo lepsza. Ta sama zasada dotyczy łazienki w pokoju.


Wyżywienie:
Posiłki w hotelu wchodzą w skład pakietów, które przygotowaliśmy. Aby wejść na salę obiadową, należy oddać odpowiedni kupon, który otrzymujemy w chwili zakwaterowania w hotelu. Istnieje możliwość dokupienia wybranego posiłku w ciągu dnia, w cenie 25 zł. W tym celu prosimy o powiadomienie organizatora o chęci dokupienia posiłku w miarę możliwości choćby z godzinnym wyprzedzeniem. Nie trzeba być zakwaterowanym w hotelu aby wykupić posiłek.
Posiłki są bogate i przygotowywane na miejscu z produktów wysokiej jakości. Śniadania są serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Obiad, jest złożony z dwóch dań oraz deseru. Kolacje w zależności od dnia i warunków pogodowych serwowane są w formie grillowej (kiełbasy, duszonki, kaszanka, wieprzowina z rożna oraz inne produkty regionalne) lub też w formie standardowej, jednego ciepłego dania z dodatkami. W skład posiłków wchodzą również ciepłe i zimne napoje w ilości dowolnej. Menu będzie dostępne, gdy tylko ustalimy z hotelem szczegóły. Istnieje możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich.

Aby integracja naszych gości przebiegała w sprzyjającej atmosferze, bar i kawiarnia oferują napoje alkoholowe w cenach 5 zł piwo i 25 zł 0,5l wódki.

W miejscowości Szczyrk istnieje także spora baza gastronomiczna oraz hipermarkety (np. Biedronka). Telefony i adresy lokalnych knajp i restauracji będą dostępne w każdej chwili u organizatorów.

Dodatkowe atrakcje:

Na terenie hotelu znajdziecie także:

  • Kawiarnię
  • Bar z parkietem tanecznym
  • Restaurację
  • Saunę
  • Jacuzzi
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Salę do ćwiczeń
  • Masaże i zabiegi kosmetyczne oraz solarium

Uczestników imprezy prosimy o odpowiednie zachowanie i szanowanie siebie nawzajem. W razie jakichkolwiek pytań i problemów prosimy o zwrócenie się do organizatorów, którzy przez cały czas trwania imprezy będą dostępni 24h na dobę osobiście i pod numerami telefonów, które otrzymacie w momencie przybycia na miejsce.

Zachęcamy do swobodnego korzystania z atrakcji dodatkowych, turniejów gier planszowych i games room’u.

PAKIETY I CENNIK :

Pakiet I standard 70 zł – nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet I premium 90 zł – nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet I apartament 180 zł – nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet II standard 90 zł – kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet II premium 120 zł – kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet II apartament 200 zł – kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet III standard 110 zł – obiad w sobotę + kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet III premium 140 zł – obiad w sobotę + kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet III apartament 220 zł- obiad w sobotę + kolację w sobotę + nocleg w sobotę + śniadanie w niedzielę
Pakiet IV standard 200 zł – nocleg pt-nd, posiłki od pt kolacji do nd obiadu
Pakiet IV premium 260 zł – nocleg pt-nd, posiłki od pt kolacji do nd obiadu
Pakiet IV apartament 430 zł- nocleg pt-nd, posiłki od pt kolacji do nd obiadu

Rejestracja na Gnomicon 2017 ruszyła pod poniższym linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIs2K5af0B3XksyLt22iodZesVhRAlv9SILSTxQsljRfvbWw/viewform?c=0&w=1

UWAGA!!! Po 1 Maja ceny pakietów wzrastają o 10 złotych! Jeżeli ktoś będzie płacić za zakwaterowanie na miejscu to cena pakietu również wzrasta o 10 złotych!! Zapraszamy do prerejestrowania się w linku podanym powyżej

FOTKI:
Pakiet premium

Pakiet standard

Atrakcje